xDmG™
Bun Venit pe xDmG Te rugam Sa te inregistrezi


creare propriul CFG

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

creare propriul CFG

Mesaj Scris de .::SouND-oN[:x] la data de Sam Apr 23, 2011 1:55 am

**************************
< Nume pentru bind al armelor>
**************************
De aici luati numele de bind al armelor:

- Pistoale:

"Glock G18 Select Fire" - glock
"HK USP .45 Tactical" - usp
"Sig P228" - p228
"Desert Eagle" - deagle
"FN Five-seveN" - fn57
"Dual Beretta 96G Elite" - elites

- Shotgun:

"Benelli M3 Super90" - m3
"Benelli XM1014" - xm1014

- Submachine Guns:

"Steyr Tactical Machine Pistol" - tmp
"Ingram MAC-10" - mac10
"HK MP5-Navy" - mp5
"HK UMP45" - ump45
"FN P90" - p90

- Assault Rifles:

"IMI Galil" - galil
"FA MAS" - famas
"AK-47" - ak47
"Colt M4A1 Carbine" - m4a1
"Sig SG 552 Commando" - sg552
"Steyr AUG" - aug

- Sniper Rifles:

"Steyr Scout" - scout
"Sig SG 550 Sniper" - sg550
"AI Arctic Warfare/Magnum" - awp
"HK G3/SG-1 Sniper Rifle" - g3sg1

- Machine Gun:

"FN M249 Para" - m249

- Munitie:

"Primary Ammo" - primammo
"Secondary Ammo" - secammo

- Echipament:

"Kevlar Vest" - vest
"Kevlar Vest & Helmet" - vesthelm
"Flashbang" - flash
"HE Grenade" - hegren
"Smoke Grenade" - sgren
"Defuse Kit" - defuser
"NightVision Goggles" - nvgs
"Tactical Shield" - shield

******************************
< Numele de bind al comenzilor radio >
******************************
Totodata puteti sa bindati si comenzile radio:

- Radio A:

"Cover Me" - coverme
"You Take the Point" - takepoint
"Hold This Position" - holdpos
"Regroup Team" - regroup
"Follow Me" - followme
"Taking Fire, Need Assistance" - takingfire

- Radio B:

"Go" - go
"Fall Back" - fallback
"Stick Together Team" - sticktog
"Get in Position" - getinpos
"Storm the Front" - stormfront
"Report In" - report

- Radio C:

"Affirmative/Roger" - roger
"Enemy Spotted" - enemyspot
"Need Backup" - needbackup
"Sector Clear" - sectorclear
"I'm in Position" - inposition
"Reporting In" - reportingin
"She's gonna Blow!" - getout
"Negative" - negative
"Enemy Down" - enemydown

***********************
< Numele de bind al tastelor >
***********************
Iata o lista unde puteti vedea numele de bind al tastelor.


Space Bar - space
Caps Lock - capslock
Escape - escape
F1 - f1
F2 - f2
F3 - f3
F4 - f4
F5 - f5
F6 - f6
F7 - f7
F8 - f8
F9 - f9
F10 - f10
F11 - f11
F12 - f12
Pause - pause
Left Quote - `
Hyphen - -
Equals Sign - =
Backspace - backspace
Tab Key - tab
Left Bracket - ]
Right Bracket - [
Forward Slash - /
Semicolon - semicolon
Right Quote - '
Back Slash -
Shift Key - shift
Enter - enter
Comma - ,
Control - ctrl
Alt - alt
One - 1
Two - 2
Three - 3
Four - 4
Five - 5
Six - 6
Seven - 7
Eight - 8
Nine - 9
Zero - 0
A - a
B - b
C - c
D - d
E - e
F - f
G - g
H - h
I - i
J - j
K - k
L - l
M - m
N - n
O - o
P - p
Q - q
R - r
S - s
T - t
U - u
V - v
W - w
X - x
Y - y
Z - z
Up Arrow - uparrow
Down Arrow - downarrow
Right Arrow - rightarrow
Left Arrow - leftarrow
Insert - ins
Home - home
Page Up - pgup
Page Down - pgdn
Delete - del
End - end
Mouse Button 1 - mouse1
Mouse Button 2 - mouse2
Mouse Button 3 - mouse3
Mouse Button 4 - mouse4
Mouse Button 5 - mouse5
Mouse Wheel Up - mwheelup
Mouse Wheel Down - mwheeldown

****************************
< Lista butoanelor de la NumLock >
****************************
1 - kp_end
2 - kp_downarrow
3 - kp_pgdn
4 - kp_leftarrow
5 - kp_5
6 - kp_rightarrow
7 - kp_home
8 - kp_uparrow
9 - kp_pgup
0 - kp_ins
+ - kp_plus
- - kp_minus
/ - kp_slash
. - kp_del
* - *
Enter - kp_enter
*********************

Sper ca acest mic tutorial sa va ajute!

.::SouND-oN[:x]
Membru

Mesaje : 45
Bani : 2173
Reputatie : 5
Joined : 21/04/2011
Varsta : 19
Localizare : MEDGIDIA
Distractii : CS/Forumuri
Stare de spirit : Buna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: creare propriul CFG

Mesaj Scris de puNNcT. la data de Mar Aug 02, 2011 7:42 am

GG sooper:D

puNNcT.
Membru

Mesaje : 60
Bani : 2082
Reputatie : 13
Joined : 26/07/2011
Varsta : 17
Localizare : Tarnaveni
Distractii : Counter-Strike
Stare de spirit : Buna

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum